Dom Pomocy Społecznej „Na Bachusa” informuje, iż realizowany projekt „Samodzielny w domu/ Samodzielny w środowisku” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020 jest nadal kontynuowany i zachowana jest trwałość projektu do dnia 30 czerwca 2022r.

 

Mieszkanie wspomagane na ulicy Waliców jest miejscem gdzie osoby niesamodzielne mają możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do samodzielnej egzystencji w środowisku.  Docelowo przestrzeń ta jest dostosowana do zamieszkania przez 3 osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Na dzień dzisiejszy w mieszkaniu przebywa jedna osoba. Placówka dysponuje dwoma wolnymi miejscami.

Z szczegółami projektu można zapoznać się w poniższym pliku pdf.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt z koordynatorem projektu:

Hanna Żółcińska - koordynator projektu - wewnętrzny 122

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mariola Murawska – starszy pracownik socjalny – wewnętrzny 111

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: (22) 610 03 53, (22) 610 44 34, 519 501 823

 

Prezentacja Projektu do pobrania - (pptx 10,8MB)

Prezentacja projektu w formacie PDF - (PDF 994KB)